Domů / Novinky / Novinky od Poli-Flexu

Novinky od Poli-Flexu

Novinky od Poli-Flexu - LI-FO, potřeby pro reklamu    POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD je nažehlovací černá popisovatelná nažehlovačka s vlastnostmi tabule. POLI-FLEX® LUMINOUS je luminiscenční (zářící ve tmě) fólie laminovaná tepelně aktivovaným lepidlem.

První novinkou je POLI-FLEX 4950 Blacboard.

POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD je nažehlovací černá popisovatelná nažehlovačka s vlastnostmi tabule.

Fólie je vybavena povrchem vhodným pro nápisy křídou. Křídu snadno otřete vlhkým hadříkem pro vícenásobné použití. V důsledku použité nízkoteplotního tavného lepidla POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD lze přenášet rychle a šetrně při nízkých teplotách.

POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD je vhodný pro přenos na textil jako bavlna, polyester, nepotažený nylon, směsi polyester / bavlna a
polyester / akryl. Pro aplikaci na Nylon, který je ošetřen jakýmkoli druhem potahu, otestujte vhodnost. POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD
lze použít pro nápisy na trička, sportovní a rekreační oblečení, sportovní tašky a propagační předměty.

POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD lze řezat všemi aktuálními plotry.
Doporučujeme používat standardní 45 ° nůž. Po odplevelení nařezaná pružná fólie se přenáší tepelným lisem. Polyesterová vložka by měla být odstraněna v teple. Měkký, elastický transferová fólie nabízí příjemný textilní dotek a přesvědčí vysokým komfortem nošení.

POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD vyniká díky vynikající neprůhlednosti. POLI-FLEX® 4950 BLACKBOARD se  samolepicí PET zadní stranou umožňuje přemístění. Suroviny jsou ekologicky inertní, neobsahují PVC, změkčovadla ani těžké kovy.

https://www.youtube.com/watch?v=jKk7KKOqDDs

 

Druhá novinka neméně zajímavá je POLI-FLEX 4790 Luminous

 

POLI-FLEX® LUMINOUS je luminiscenční (zářící ve tmě) fólie laminovaná tepelně aktivovaným lepidlem.

POLI-FLEX® LUMINOUS je vhodný pro přenos na textil jako je bavlna, směsi polyester / bavlna a polyester / akryl.

POLI-FLEX® LUMINOUS lze použít pro nápisy na trička, sportovní a rekreační oblečení, sportovní tašky a propagační předměty.

POLI-FLEX® LUMINOUS lze řezat všemi aktuálními plotry.
Doporučujeme používat standardní 45 ° nůž. Po odplevelení nařezaná pružná fólie se přenáší tepelným lisem. PET zadní strana by měla být odstraněna v teple.
Nylon a textilie s hydrofobní impregnací nejsou vhodné pro přenos fólie.

Záruka na bezpečné a dlouhodobé spojení POLI-FLEX® LUMINOUS je uveden pouze při dodržení uvedeného teplotní a tlakové podmínky.

 

 

Oba materiály máme od 01.06.2020 skladem

https://www.lifo.cz/poli-flex-4950-blackboard.html

https://www.lifo.cz/poli-flex-4790-luminous.html