Domů / Novinky / ORACAL® 551

ORACAL® 551

ORACAL® 551 - LI-FO, potřeby pro reklamu    Výrobce Orafol představuje novou polymerickou vysoce výkonnou fólii Oracal 551 High Performance Cal, optimalizovanou pro zpracování na řezacích plotrech. Nabízí vynikající vlastnosti pro řezání i odlepování a přenášení na lepené podklady. Plotrová fólie Oracal 551 se vyznačuje vynikající rozměrovou stabilitou, i po letech se na krajích neodlepuje.

Oracal 551 High Performance Cal - Polymerická fólie pro dlouhodobé aplikace

Výrobce Orafol představuje novou polymerickou vysoce výkonnou fólii Oracal 551 High Performance Cal, optimalizovanou pro zpracování na řezacích plotrech. Nabízí vynikající vlastnosti pro řezání i odlepování a přenášení na lepené podklady. Plotrová fólie Oracal 551 se vyznačuje vynikající rozměrovou stabilitou, i po letech se na krajích neodlepuje, je určena pro dlouhodobé použití. Fólie Oracal 551 jsou vhodné pro nápisy, značení a reklamní sdělení v exteriéru i interiéru. Řada fólií Oracal 551 optimálně splňuje i ty nejvyšší nároky na trvanlivost a odolnost. Filmy jsou tak velmi dobrou alternativou k podstatně dražším litým fóliím. Optimálních výsledků dosáhnete s touto fólií na rovných až mírně zakřivených plochách. Díky tomu je předurčen pro reklamu na vozidla a dopravu.

Technické vlastnosti barevného filmu Oracal 551

Tloušťka materiálu plotrové fólie Oracal 551 je pouze 0,065 mm. To znamená, že se výborně přizpůsobí jakémukoli povrchu a zaručuje dobrou rovinnost. Fólii lze nanášet za sucha i za mokra. Je opatřena podkladem se silikonovým povrchem pro snadné odlepení. Životnost řady Oracal 551 je až 8 let v závislosti na zvolené barvě. V interiéru má téměř neomezenou trvanlivost. Má všeobecné vynikající vlastnosti pro použití na vozidlech a dopravních prostředcích. Je odolný vůči teplotám v rozmezí -50 °C až +90 °C. Je také odolný vůči olejům, tukům a pohonným hmotám, jakož i slabým kyselinám, zásadám a solím. Skladovatelnost polymerických fólií Oracal 551 je přibližně 2 roky.

Pokyny pro zpracování barevných filmů Oracal 551

Filmy řady Oracal 551 High Performance Cal lze zpracovávat při teplotě okolí 8 °C a vyšší. Pod touto teplotou nelze zaručit optimální přilnavost. Pro přenos byste měli použít přenosové fólie se střední až vysokou lepicí silou. Plotrové fólie této řady lze nanášet za sucha i za mokra. Stejně jako u všech samolepicích fólií je i při použití plotrové fólie Oracal 551 třeba zajistit, aby byl nanášený povrch zbaven prachu, nečistot a mastnoty. Kromě toho by se měl čistit izopropanolem, pokud je to možné. Na nové nátěry aplikujte fólii nejdříve po 3 týdnech.

Kupte si PVC fólii Oracal 551 pohodlně a bezpečně online: www.lifo.cz/oracal551

Zajistěte si vysoce kvalitní polymerickou PVC fólii řady 551 od společnosti Orafol v našem internetovém obchodě. Vyberte si z různých šířek, objednejte si celé role o délce 50 metrů nebo si nechte fólii nastříhat na potřebnou délku. Tuto vysoce výkonnou PVC fólii vám nabízíme za atraktivních podmínek.