Domů / Řezací fólie / Speciální samolepící fólie / Fólie na budovy / Bezpečnostní a ochranné fólie Solar Screen / Anti-Graffiti Solar Screen

Anti-Graffiti Solar Screen

(3)

Údržba prosklených ploch ve veřejných a soukromých prostorách, které jsou postiženy vandalismem, jako je graffiti nebo poškrábání, se může snadno stát zdrojem značných výdajů.

Speciální okenní fólie SOLAR SCREEN® proti poškození graffiti je spojencem při snaze poskytnout nákladově efektivní a účinnou ochranu.

Povrchová úprava odolná proti poškrábání je pro tyto bezpečnostní fólie přidanou ochranou proti lehkému poškrábání povrchu, stejně jako proti určitým inkoustům nebo barvám, které lze v tomto případě pouze otřít alkoholem bez obav o poškození fólie. Velkou výhodou těchto fólií je, že i když škrábance odolávají všem pokusům o odstranění nebo jsou příliš hluboké, je možné fólii kompletně odstranit a nahradit ji novou bez nutnosti dalších nákladných zásahů.

Tyto fólie jsou navíc certifikovány jako ohnivzdorné podle požadavků třídy M1, jsou schopny odolat značnému vystavení plamenům a v případě nárazu bezpečně drží rozbité sklo pohromadě.

Pro usnadnění při odstraňování okenních fólií v místech s vysokým výskytem škrábanců nebo graffiti se doporučuje, aby se při pokládce fólie použilo jednoduše více mýdla, aby se mírně snížily její adhezivní vlastnosti. Přidejte 2 cl mycí kapaliny do 1 litru vody za účelem usnadnění při odstraňování fólie spolu s veškerými zbytky lepidla z proskleného povrchu.


Výrobků na stranu: 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Clear 4 XC G Clear 4 XC G Kód: CLEAR4XCG
Na objednání 3 - 4 dny
843 Kč bez DPH
1.020 Kč s DPH
Detail
Protec 4 Protec 4 Kód: PROTEC4
Na objednání 3 - 4 dny
561 Kč bez DPH
679 Kč s DPH
Detail
Protec 6 Protec 6 Kód: PROTEC6
Na objednání 3 - 4 dny
702 Kč bez DPH
849 Kč s DPH
Detail
Výrobků na stranu: 50 100
 Název Cena