Domů / O nás

O nás

Historie 

Naše společnost byla založena v březnu 1993 Mgr. Ludmilou Kropáčkovou s názvem LI-FO, jako ryze česká rodinná firma. Rychlým vývojem, především zásluhou našich věrných zákazníků si firma vypracovala silnou pozici na trhu. V roce 2006 se společnost změnila na právní subjekt LI-FO, s.r.o. Za dva roky, v roce 2008 jsme se přestěhovali do vlastních prostor a v současnosti zaměstnáváme 10 zaměstnanců, z těchto zaměstnanců jsou aktuálně čtyři z rodiny Kropáčků majitelé Ludmila a Roman, kteří předávají své zkušenosti synům Romanovi ml. a Lukášovi, kteří jednou firmu převezmou. Jsme význámným dodavatelem materiálů pro výrobu reklamy, především v Královéhradeckém, Libereckém, Ústeckém, Středočeském kraji a Praze, kde všude poskytujeme rozvoz našimi vozidly, do ostatních krajů zasíláme balíky každý den.

 

Zaměření 

Hlavním zaměřením společnosti je distribuce materiálů pro výrobu reklamy, mezi nejprodávanější zboží patří materiály pro digitální tisk, plotrové role, ,deskové materiály, wrappingové fólie, POP up systémy. 

 

Proč nakupovat u nás

Po celý rok poskytujeme odborná školení pro reklamní agentury (celopolepy vozidel, fólie na okna, tiskové materiály, velkoformátové tiskárny), chceme se podělit o své znalosti produktů a poskytneme vám ukázky konkrétních aplikací z našich materiálů a pomůžeme vám zacílit na vaše stávající i potenciální zákazníky.

 

Poradenství a servis

Zaměstnanci naší společnosti jsou každoročně školeni z nových trendů na trhu, poradí vám při výběru nejvhodnějšího materiálu pro vaši zakázku. Při výběru z obrovské škály produktů vám poskytneme vzorníky a ceníky aby jste efektivně využívali prostředků a času.

 

Pomáháme vám zrychlit podnikání

Naše nové webové stránky jsou navrženy tak, aby vám poskytly co nejrychlejší a nejsnadnější informace o našich produktech. Stránky jsou rozděleny na hlavní kategorie, kde si každý vybere, u produktu naleznete detailní informace od skladové dostupnosti, až po technické listy a webové stránky výrobců.

 

Logistika a dodávky 

Potýkáte se s nedočkavým zákazníkem, který potřebuje materiál ještě dnes? Nevadí, zavolejte nám a dohodneme se na řešení. Každý den přijímáme objednávky do 10hod. a ještě stejný den bude zboží u vás. Při mimořádně naléhavých situacích jsme tu vždy pro vás.

 

Nejvýznamnější dodavatelé

Jsme přímými dovozci těchto značek: