Domů / O nás

O nás

Historie 

Naše společnost byla založena v březnu 1993 Mgr. Ludmilou Kropáčkovou s názvem LI-FO, jako ryze česká firma. Rychlým vývojem, především zásluhou našich věrných zákazníků si firma vypracovala silnou pozici na trhu. V roce 2006 se společnost změnila na právní subjekt LI-FO, s.r.o. Za dva roky, v roce 2008 jsme se přestěhovali do vlastních prostor a v současnosti zaměstnáváme 8 zaměstnanců. Jsme význámným dodavatelem materiálů pro výrobu reklamy, především v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji a Praze.

 

Zaměření 

Hlavním zaměřením společnosti je distribuce materiálů pro výrobu reklamy, mezi nejprodávanější zboží patří materiály pro digitální tisk, plotrové role, ,deskové materiály, wrappingové fólie, POP up systémy. 

 

Proč nakupovat u nás

Po celý rok poskytujeme odborná školení pro reklamní agentury (celopolepy vozidel, fólie na okna, tiskové materiály, velkoformátové tiskárny), chceme se podělit o své znalosti produktů a poskytneme vám ukázky konkrétních aplikací z našich materiálů a pomůžeme vám zacílit na vaše stávající i potenciální zákazníky.

 

Poradenství a servis

Zaměstnanci naší společnosti jsou každoročně školeni z nových trendů na trhu, poradí vám při výběru nejvhodnějšího materiálu pro vaši zakázku. Při výběru z obrovské škály produktů vám poskytneme vzorníky a ceníky aby jste efektivně využívali prostředků a času.

Společně se společností HSW Signall, zajišťujeme technické a odborné poradenství v oblasti velkoformátovacích tiskáren a řezacích plotrů. Jsme schopni zajistit jejich prodej, zákazníkovi vždy osobně předvedeme technologie v sídle společnosti. Poskytujeme ICC profily pro většinu našich produktů.

 

Pomáháme vám zrychlit podnikání

Naše nové webové stránky jsou navrženy tak, aby vám poskytly co nejrychlejší a nejsnadnější informace o našich produktech. Stránky jsou rozděleny na hlavní kategorie, kde si každý vybere, u produktu naleznete detailní informace od skladové dostupnosti, až po technické listy a webové stránky výrobců.

 

Logistika a dodávky 

Potýkáte se s nedočkavým zákazníkem, který potřebuje materiál ještě dnes? Nevadí, zavolejte nám a dohodneme se na řešení. Každý den přijímáme objednávky do 10hod. a ještě stejný den bude zboží u vás. Při mimořádně naléhavých situacích jsme tu vždy pro vás.