Domů / Novinky / Samolepící materiály na zeď

Samolepící materiály na zeď

Samolepící materiály na zeď - LI-FO, Česká rodinná firma    V nabídce máme dva nové materiály samolepící fólie na zeď s ultra Hi-Tack lepidlem MetaGrab® MDP-UB Monomer na rovné zdi a MetaGrab® MD5-UB Polymer na mírně zakřivené povrchy.

V nabídce máme dva nové materiály samolepící fólie na zeď s ultra Hi-Tack lepidlem MetaGrab® MDP-UB Monomer na rovné zdi a MetaGrab® MD5-UB Polymer na mírně zakřivené povrchy.

Popis produktu MetaGrab® MDP-UB Monomer
Řada Metamark MDP-UB s lepidlem MetaGrab® Ultra HighTack nabízí ideální řešení pro lepení drsných, strukturovaných a obtížně lepitelných povrchů.
Díky své vysoké přilnavosti lze použít například na stěny a podlahové dekory. Je vhodný také pro strukturované plasty s nízkou energetickou náročností.

Metamark MDP-UB je kompatibilní se solventními, eko solventními, latexovými a UV tiskárnami.

Fólie o tloušťce 100 mikronů má šedé neprůhledné lepidlo a je nabízena v bílé matné barvě.
matný.

Nepotisknutá fólie má trvanlivost až 4 roky ve venkovním prostředí. 

Doporučená laminace: Metamark Metaguard 102 Matt

 

Popis produktu MetaGrab® MD5-UB Polymer
Řada Metamark MD5 s lepicím systémem MetaGrab® Ultra HighTack lepidlo, nabízí velmi vysokou přilnavost a nabízí ideální řešení pro drsné, strukturované a obtížně lepitelné povrchy. Použití zahrnuje lepení stěn a podlahových dekorů na drsné omítky, beton nebo podlahy. Je také vhodný pro strukturované plasty s nízkou energetickou náročností.

MD5-UB je součástí rozsáhlé řady tiskových médií MD5, která těží z jedinečné povrchové úpravy společnosti Metamark technologie, která poskytuje nejlepší kvalitu tisku ve své třídě.

Metamark MD5-UB je kompatibilní se solventními, eko solventními, latexovými a UV tiskárnami.
70 mikronů má šedé neprůhledné lepidlo a je nabízen v matném provedení.

Nepotisknutá fólie je odolná až 7 let ve venkovním prostředí. 

Jako vhodná laminace je Decal Matt Polymer 552