Domů / Novinky / Nekoosa PerfecTear™ GXP 575

Nekoosa PerfecTear™ GXP 575

Nekoosa PerfecTear™ GXP 575 - LI-FO, Česká rodinná firma    Papírová aplikační páska Nekoosa PerfecTear™ od amerického výrobce. Je vybavena silným High Tack lepidlem, které zajišťuje dokonalý přenos grafiky. Jednou z hlavních výhod této pásky je snadné odvíjení rolí a hladké uvolnění bez zbytků lepidla.

Papírová aplikační páska Nekoosa PerfecTear™ od amerického výrobce je skvělou volbou pro všechny, kteří se potýkají s problémy a nepořádkem při používání přenosových pásek.
Je vybavena silným High Tack lepidlem, které zajišťuje dokonalý přenos grafiky. Jednou z hlavních výhod této pásky je snadné odvíjení rolí a hladké uvolnění bez zbytků lepidla.

PerfecTear™ se snadno oddělí a nezanechává žádné stopy lepidla. Díky své snadné manipulaci je tato páska perfektní volbou pro řezané vinylové transfery. Navíc je cenově dostupná, což ji činí ideální volbou pro každodenní výrobu v obchodě.

Je těžké najít lepší poměr výkon/cena než u této pásky. PerfecTear vám poskytne vynikající výkon za skvělou cenu.

Máme k dispozici širokou škálu aplikáčního papíru Nekoosa, který dokáže uspokojit každou potřebu. Jeho rozsah šířky je opravdu široký, pohybuje se od 10 cm až po 122 cm. Tento rozsah vám umožní najít ideální velikost papíru pro vaše projekty, přesně podle vašich požadavků. Délka návinu je 91.4 metrů.